על המבשלה

על המבשלה

מבשלה אנגלית לא סטנדרטית שהוקמה בשנת 2012 על ידי לוגאן פלאנט, בנו סולן להקת "לד-זפלין".

מבשלת ביברטאון היא יצירת אומנות, ואנחנו לא מדברים רק על הבירות שהן ייחודיות בפני עצמן, אלא על האיורים המקשטים את הפחיות המדהימות. הפחיות מעוצבות על ידי אמן הבית והן הפכו להיות הסמל המסחרי של הבירה והמבשלה.
הבירות במבשלה רחוקות מלהיות לאגר בהיר מסורתיות. המבשלה מייצרת בירות עסיסיות פורצות דרך שלוקחות כל סגנון לקצה! כל הבירות לא מסוננות, לא מפוסטרות ומיועדות לשתייה טרייה. 
המבשלה, למרות גילה הצעיר, הספיקה לקטוף אינספור מדליות בתחרויות בינלאומיות. בשנת 2020 זכתה ב-6 מדליות, ביניהן מבשלת השנה באנגליה.

הכירו את יצירות האמנות

של המבשלה

Gamma Ray

APA

גאמה ריי האייקונית מבית ביבר טאון האנגלית היא אחת
הבירות הוותיקות מהמבשלה, הפייל אייל האמריקאי מיוצרת עם 6 סוגי כשות אמריקאית כדוגמת "אמרילו" "קולמבוס" ו"קליפסו" לצד לתת מובחרת המייצרות יחד סופה של טעמים טרופים המזכירים אשכולית ומנגו.
הרעיון היה לייצר בירה לא סטנדרטית שמתאימה לכל שעות היום.

פחית – 330 מ"ל  |  5.4% אלכוהול

Neck Oil

Session IPA

נאק אוייל היא בירת IPA בעלת אחוז אלכוהול נמוך יחסית.
עם טעמים מאוזנים של פירות הדר, אננס, ופסיפלורה. נאק אוייל היא בירה קלה עם הרבה אופי המתאימה בכל מצב.
שם הבירה הוא מחווה לסבו של מקים המבשלה.

פחית – 330 מ"ל  |  4.3% אלכוהול

Lupuloid

IPA

לופולויד היא הIPA הראשונה מבית ביבר טאון, בלי משחקים, רק מים, לתת, שמרים והרבה הרבה כשות. מפלצת הכשות מבית ביבר טאון עם אחוז אלכוהול קלאסי של 6.7% שנותנת לכשות לדבר, סיטרה הנותנת טעמים עוצמתיים של פאפאיה ומנגו ומוזאק המזכירה אוכמניות.

פחית – 330 מ"ל  |  6.7% אלכוהול

Bloody ELL

Blood orange IPA

בלאדי הל בסגנון IPA העמוסה בכשות ותפוזי דם שנמעכו יחדיו לייצור של בירה מיוחדת במינה, עוד לפני שנמזגת לכוס ממלאת את החדר בעוקצנות הדרית הראויה לבירה אמיצה וחדשנית שפורצת את גבולות הז'אנר.

פחית – 330 מ"ל  |  5.5% אלכוהול